برگزاری آزمون های طبقه بندی شده منحصر به فرد مجازی

گروه علمی دادفر برای متقاضیان شرکت در آزمون های مختلف حقوقی همانند آزمون وکالت ، قضاوت ، کارشناسی ارشد و …. این امکان را فراهم کرده است تا از طریق شرکت در آزمون های آزمایشی بتوانند سطح دانش علمی خود را در میان افراد دیگر محک زده و نقاط ضعف خود را برطرف نمایند . آزمون های طراحی شده توسط این گروه مزیت هایی را به دنبال دارد که در ذیل به صورت مختصر به مهمترین آنها اشاره می شود :

  • علت برگزاری آزمون های فوق به صورت مجازی آن است که امکان شرکت در تمامی مراحل آن در سراسر کشور برای متقاضیان و اشخاصی که ساکن تهران نیستند وجود داشته باشد تا از این طریق بتوانند از سوالات آن استفاده کرده و خود را محک زنند و همچنین با بالا رفتن جامعه آماری افراد شرکت کننده در این آزمون ، فضایی مشابه آزمون اصلی ایجاد گردد.

 

– تست های موجود در تمامی مراحل آزمون های فوق ، کاملا تالیفی بوده و متناسب با استاندارد های به کار گرفته شده در طرح سوالات آزمون وکالت ، قضاوت و…. می باشد و همچنین توسط رتبه های برتر تک رقمی و دو رقمی  آزمون فوق با بالاترین درجه علمی طراحی شده است .

 

  • در پایان هر آزمون ، بلافاصله معدل شما از طریق نرم افزار اعلام خواهد شد و همچنین اسامی ۱۰ نفر برتر در صفحات اجتماعی موسسه اعلام خواهد شد و همچنین این اشخاص می توانند از خدمات ویژه موسسه نظیر مشاوره و برنامه ریزی درس به درس و …. نیز استفاده نمایند که برای هماهنگی موارد فوق از طرف موسسه هماهنگی های لازم با این افراد به عمل خواهد آمد.

 

  • بعد از پایان مهلت آزمون ، فایل صوتی پاسخ تشریحی تمامی تست ها به همراه نکات آن در اختیار کاربران قرار داده خواهد شد.